• חדש
שרשראות שלג ברכב אנטי להחליק הצמיגים שרשראות מתכוונן נגד החלקה שרשראות הרכב הצמיגים שרשראות שלג מתאים עבור רוב רכב/ג 'יפ/משאית-סט של 10 רוחב 185-295mm/7.2-11.6 (שרשראות שלג)

שרשראות שלג ברכב אנטי להחליק הצמיגים שרשראות מתכוונן נגד החלקה שרשראות הרכב הצמיגים שרשראות שלג מתאים עבור רוב רכב/ג 'יפ/משאית-סט של

דירוג:
ILS 62.55

זמינות
המוצר זמין

כל הפרטים על אותך ואת המשפחה שלך כדי לספק ביטחון.【פרמיה איכות שרשרות שלג】 : שרשראות שלג, טמפרטורה נמוכה עמיד טהור 100% Dichotomanthes חומר ללבוש עמיד בפני החלקה, מסמרים, אשר זה לא יזיק צמיגים, רעש נמוך, לביש ולא קשה. ✈ להאריך את תוחלת החיים של שרשראות שלג PLS להשתמש בו כאשר העובי של שלג יותר מ-4 אינץ'. ✈מודלים ישימים : רוב צמיגי מכוניות.עמיד בטמפרטורה נמוכה של מינוס 50 מעלות צלזיוס.מספק תוצאות מושלמות על תנאי מזג אוויר גרועים כמו שלג, בוץ או קרח עם הכפול שלה הליכי שכבתית דפוס. ✥✥שירות לקוחות : ✥✥ ▲אם יש לך שאלות, אנא צור איתנו קשר ואנו נשמח לענות על השאלות שלך, כך שיש לך קנייה נעימה בטיול. ✈לא לגרום נזק לרצפה.אתה יכול להגדיר את זה כדי את הרכב צמיגים בתוך דקות, לחלץ את המכונית שלך מן המצב קשה, יכול להיות ממוקם ברכב בכל זמן ההמתנה. 【שרשראות שלג נהיגה בטוחה】 : שרשראות שלג, קל לנשיאה ולשימוש לכל מקרה חירום סיוע בדרכים. ✈הרכב פועל ללא רטט. 【שרשראות שלג תכונה ייחודית】 : שרשראות שלג, נגד החלקה ללבוש, לא לפגוע הצמיג, קשיחות חזקה, להרחיב, מעובה, שרשרת פלדה מוקשה ציפורניים,ביעילות למנוע שבר, ללא מעלית, ג ' ק, התקנה מהירה. ✈כדי להבטיח נוח לנהוג כדי להפחית רעידות ורעש. ✈עמיד בטמפרטורה נמוכה של מינוס 50 ℉.הסגנון הרתמה מתאימה בנוחות סביב הצמיג, והוא מתאים כמעט לכל צמיג על מכונית, רכב שטח או אור משאית.שרשרת צמיג זה מספק מאוד שליטה טובה של שלג, בוץ או חול, לא יגרום נזק הצמיג של הגלגל או על הכביש. ✈היקף ישים : כביש הקרח, השלג הכביש בוץ הכביש. ✈ להימנע unsnow מכוסה הכביש, חדות עם קצוות האובייקטים, יבש מדרכות או קרקע שטוחה. ✈עם מינימום בלימה המרחק המרבי גרירה הזזה. ✈אטב מיוחד, אמיתי חומרים, עם חזק אנטי ללבוש הנדסה.זה הכלים הדרושים לנסיעה, שלג, בוץ, טיפוס, קרח, חירום אחרים. ✥✥התקנה : ✥✥ ✈ קל להתקנה מבלי להזיז את הרכב ✈ דרך האב, ואת הקצה השני להדק ✈ לא להתקין ליד או על לפוצץ את כל ולשבור רפידות ✈ התקנה מהירה להסרה תוך דקות ✥✥חם מזכירה : ✥✥ ✈גבול למהירות של 40 מייל / שעה. 【שרשראות שלג קלה להתקנה והסרה】 : שלג שרשרת צמיג עם מתח מתכוונן רצועות אשר גורם הרכבה היחידה שלך כדי הצמיג רוח.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות