• חדש
אנטי סליפ שרשרות שלג על שטח מתכווננת לרכב אוניברסלי חירום עיבוי נגד החלקה שרשרת צמיג,נהיגת חורף אבטחה,שרשראות גרירה בוץ, שרשראות על הצמיגים רוחב 7.2-11.6 אינץ', 10 יח ' (שח?

אנטי סליפ שרשרות שלג על שטח מתכווננת לרכב אוניברסלי חירום עיבוי נגד החלקה שרשרת צמיג,נהיגת חורף אבטחה,שרשראות גרירה בוץ, שרשראות על הצמיגים

דירוג:
ILS 92.10

זמינות
המוצר זמין

✿התקנה קלה : פשוט דרך אבזם להתקין ולעשות קשר חזק נוסף כדי לתקן את זה(טיפים חשובים).עם לא צריך להזיז את הרכב, התקנה מהירה להסרה תוך דקות.פשוט ויעיל פתרון כדי להיות תקועים ונכים בכל סוגי השטח ואת התנאים הקשים. ✿מודלים אוניברסליים מגע עם הקרקע מכוסה עם קשיות גבוהה סגסוגת מסמר להחליק. ✿חומר PREMIUM : זה שדרוג צמיג שלג שרשראות עשוי 100% מסטיק גומי, חומר עמיד בטמפרטורה נמוכה של מינוס 50 מעלות צלזיוס.עובד באותה מידה גם אם אתה תקוע בחול, בוץ או שלג. ✿באיכות גבוהה : הגבלת מהירות של 24 קמ " ש (40 km / h).זה רכב שטח אוניברסלי בוץ אבטחה הצמיגים שרשראות 100% מיובאים גיד מסטיק גומי, חומר בטמפרטורה נמוכה עמידות -עמידים בטמפרטורה נמוכה של מינוס 50 מעלות צלזיוס.מגע עם הקרקע מכוסה עם קשיות גבוהה סגסוגת ציפורניים, למנוע חלקלק, 360 °כל סיבוב.אנטי-החלקה שרשרת לא כל מטרה כלי עזר.את מהירות נהיגה צריך להיות כל הזמן ב-24 קמ " ש (40 km / h).בעת התקנת שרשראות,שרשרת יהיה באמצע הצמיג.משוך את הרצועה למקום הכי קרוב כאשר עוברים דרך האבזם כדי להפוך את שרשרת בכושר מלא הצמיג.התקנה קלה ללא צורך להזיז את הרכב.הידוק יחייבו את דרך האב, ואת הקצה השני.אבל לא להתקין איפה לפוצץ חור, רפידות בלמים.התקנה מהירה להסרה תוך דקות.שני הצדדים של שרשראות לעבור דרך הצמיג,ולאחר מכן לחץ קבוע אבזם.רצועות לעבור את קבוע אבזם.להדק את הרצועות.תכונות. -נושא טמפרטורה נמוכה וממשיכה שחיקה. -נגיעות הקרקע מכוסה עם קשיחות גבוהה סגסוגת ציפורניים, החלקה עמיד. -360° omni-כיוונית. -אינו פוגע בקרקע. -לא רועדת כאשר הרכב פועל. -להבטיח נוח לנהוג עם פחות רעידות ורעש. -מקסימום אחיזה מינימלית בלם מרחק מחליק. -את ריבוע קטן על הקישורים קצר באורך של אחד על צלב שרשרת למזער ללבוש שבירה. -קל לתפעול.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות