• חדש
PULUZ הרשות הפלסטינית מסגרת הר מקרה לדיור מוגן כלוב עם כיסוי עדשת עבור Gopro HERO10 / 9. שחור קר עם הנעל הר מצלמה & יציב & צד פתוח (דיור מעטפת הכלוב)

PULUZ הרשות הפלסטינית מסגרת הר מקרה לדיור מוגן כלוב עם כיסוי עדשת עבור Gopro HERO10 / 9. שחור קר עם הנעל הר מצלמה & יציב & צד פתוח (דיור

דירוג:
ILS 76.65

זמינות
המוצר זמין

【מושלם עבור Gopro HERO10 / 9 שחור】מגן מסגרת עיצוב במיוחד עבור Gopro HERO10 / 9 מצלמה שחורה.זה מאפשר את המצלמה Go Pro להיות מחובר כל Go Pro אביזרי הרכבה. 【מדויק מגזרות】מואנשים מדויק מגזרות מספקת מספיק מרחב על פתיחה או סגירה של הדלת הצדדית של המצלמה Gopro מבלי להסיר את המסגרת, קל לטעון את המצלמה, אשר יכול לממש הקלטה בזמן טעינה. 【עמיד .TPU כיסוי העדשה - נותן שכבה נוספת של הגנה קפדנית על ספורט מצלמה;.בשימוש נרחב - אידיאלי לנסיעה, הליכה, הליכה, סקי, טיפוס הרים, טיול ופעילויות אחרות.Dual קר עיצוב הנעליים עושה את זה קל יותר להתחבר בעזרים חיצוניים כגון מיקרופונים/למלא את האורות.מגיע עם חצובה הר מתאם,1/4" עיצוב בסיסי תומך במגוון רחב של מכשירים, כולל מצלמה mounts, חצובות,וכו'.מדויק פתחים עבור כל האורות, אינדיקטורים מיקרופונים, זה מספק יותר מבצע הקלטת ניסיון.עיצוב קומפקטי, מתאים באופן מושלם את המצלמה.מתן מרחב מספיק עבור פתיחת או סגירת הדלת הצדדית.גישה יציאות טעינה מבלי להסיר את המסגרת עבור העברת נתונים, חי-להאכיל וידאו וטעינה.נוח TPU כיסוי העדשה - נותן שכבה נוספת של הגנה קפדנית על ספורט מצלמה;בשימוש נרחב - אידיאלי לנסיעה, הליכה, הליכה, סקי, טיפוס הרים, טיול ופעילויות אחרות.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות