• חדש
מקלדת אלחוטית Case עבור iPad Mini 6 Anbage צדפה מקלדת Bluetooth Case כיסוי תואם עם iPad Mini, ה-6 דור A2567 A2568 A2569 0-135 מעלות מתכווננת חכם Folio אוטומטי Sleep&להעיר (כסף)

מקלדת אלחוטית Case עבור iPad Mini 6 Anbage צדפה מקלדת Bluetooth Case כיסוי תואם עם iPad Mini, ה-6 דור A2567 A2568 A2569 0-135 מעלות מתכווננת

דירוג:
ILS 44.98

זמינות
המוצר זמין

-[תאימות] : i Pad מקרה מקלדת תואם עם i Pad mini, ה-6 דור ומספר דגם זה A2567 A2568 A2569. המקלדת מקרה הוא לא תואם עם ipad mini, ipad mini 2, ipad mini 3, ipad 4, ipad mini דור 5. (הערה : ה-i Pad mini, ה-6 דור לא כולל). -[דק במיוחד עיצוב] : העובי של המקלדת נועדה להיות מינימלי ככל האפשר.כאשר את ה-ipad Mini מכניסים את המקשים, סגור, העובי הוא על 21.84 מ " מ.את אור דק העיצוב של המקלדת יכול להיות יותר נוח לנשיאה.לעומת לוקח את המחשב הנייד לצאת לעבוד, מקלדת זה יכול להיות נוח יותר. -[אוטומטי Sleep&להעיר] : המקלדת מאמצת את חכם לפתוח אוטומטית שינה, השכמה עיצוב.כאשר אתה סוגר את המקלדת, האייפד באופן אוטומטי להיכנס למצב שינה.כאשר אתה פותח מחדש את המקלדת, ה-i Pad יהפוך באופן אוטומטי על.גם המקלדת מאמץ להפוך עיצוב, אשר יכול להתאים את הזווית קדימה ואחורה מרבי זווית יכול להגיע 135°. -[הגנה טובה יותר] : המקלדת מגן מקרה יכול לספק יותר הגנה מקיפה עבור i Pad שלך, ואת מדויק הפתיחה עיצוב לא ישפיע על השימוש הרגיל של ה-i Pad.באותו הזמן, המקלדת היא גם מצוידת עם כוח על לחצן ההפעלה / כיבוי ואת לחצן התחברות, מה שהופך אותו קל לך להשתמש i Pad. -[המתנה הטובה ביותר] : מקרה i Pad עם מקלדת יכול לשמש לא רק על ידי עצמך, אבל גם את זה הוא בחירה טובה לתת לחברים כמתנות, מוצג או מקודם כמו פרסים פעילויות עסקיות, או לשמש הטבות לעובדים.זה יהיה המתנה הטובה ביותר עבור כולם.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות