• חדש
אניס זרעים שלם, 2 אונקיות – Non-GMO מאומת, כל מיובשים זרעי אניס, כשר, טבעוני, בתפזורת ותערובת תבלינים תבלינים. בשימוש מאפה ומשקאות, זוגות היטב עם פירות ים ומלוחים הכלים. ח?

אניס זרעים שלם, 2 אונקיות – Non-GMO מאומת, כל מיובשים זרעי אניס, כשר, טבעוני, בתפזורת ותערובת תבלינים תבלינים. בשימוש מאפה ומשקאות, זוגות

דירוג:
ILS 9.07

זמינות
המוצר זמין

העיכול סיוע חזק אפקט נוגד חמצון.להוסיף אניס זרעים תה צמחים כדי לשפר את הטעם שלו ואת תכונות מרפא.אתה צריך להרגיש קצת את אפקט טוניק על פי הריח לבד.אניס הוא אחד הטוב ביותר לשתול מקורות של ויטמין B.לכן, כל מאכל או משקה מוכן עם אותם יסייע לך להכיר את הדרישה היומית של חומרים מזינים אלו.הוא גם האמין כי אוכלים אותם הוא בטוח באופן טבעי כדי להגדיל את הייצור של חלב אם אצל נשים מיניקות.ההשפעה היא כמעט מיידית, אניס אין שום תופעות לוואי לא נעימות.אניס זרעים הם פנטסטי תבלין לבישול מנות אקזוטיות מדהים מרינדות.בריאות נשים.היתרונות של זרעי אניס הם רבים מספור, והארומה שלהם הוא פשוט מדהים.עם זאת, זה הטעם הייחודי שעושה את התבלין הזה להתבלט.זרעי אניס היתרונות כוללים בהקלה על סימפטומים לא נעימים של הווסת.אתה צריך להרגיש קצת את אפקט טוניק על פי הריח לבד.אניס זרעים עשירים בברזל, מגנזיום, סידן, ועוד מינרלים חיוניים.מקור חיוני של ויטמינים מקבוצת B ומינרלים.זה הולך טוב במיוחד ב מרינדות.להשתמש בהם לתיבול מרקים, רטבים, לחמים, מה שהופך את הטעם של אהבה מתכונים באמת קסום.מקור חיוני של ויטמינים מקבוצת B ומינרלים.לשפוך מים חמים על כמה זרעי אניס, תן לערבב לקרר מעט ולשתות כדי להקל על כאב בטן.זה אומר שזה טוב למוח שלך.לשפוך מים חמים על כמה זרעי אניס, תן לערבב לקרר מעט ולשתות כדי להקל על כאב בטן.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות