• חדש
י חיצוני אשפה הרגל המופעל גדולים פח אשפה עם מכסה יצירתי אישיות כיבוי אש מודל פח אשפה פנימי וחיצוני זמין שולחן העבודה אשפה (צבע : אדום, גודל : גדול)

י חיצוני אשפה הרגל המופעל גדולים פח אשפה עם מכסה יצירתי אישיות כיבוי אש מודל פח אשפה פנימי וחיצוני זמין שולחן העבודה אשפה (צבע : אדום,

דירוג:
ILS 96.15

זמינות
המוצר זמין

מתאים למגורים או לשימוש מסחרי - הגודל הוא מתאים לכל מטבח עם משפחה גדולה, את צבע פני השטח נראה עדיין מהנה בשימוש משרדים. - ריתוך מתכת טכנולוגיה, מוצק ויציב, רטרו ישנים תהפוכות. - טמפרטורה גבוהה אפייה ולכה, יפיפייה בת אומנות, ברור מנומר מרקס, ברזל מודרני חומר, כל מקום באופן מלאכותי גרם. מיני סוג הדוושה, חצי-אוטומטי סוג, לפתוח כמו שאתה רוצה, פשוט תלחץ על הדוושה עם הרגל שלך, נוח ופרקטי.ישים מקומות : סלון, חדר שינה, לימודים, בית אחרים, מקומות, מלונות, משרדים, מקומות, וכו'.חומר : גוף מלא יצוק iron Net משקל : קטנה 3.1 ק " ג, גדול 3.7 kg Color : אדום, זהב,סצנה : ברים, בתי קפה, מסעדות ומקומות אחרים□תזכורת : □פריטים דקורטיביים לא כלול במוצר תמונות.□ עקב מדידה ידנית, כמה שגיאות עלולות להתרחש, אנא הרשה 3-5 ס " מ ההבדל, תודה.□הזרקורים, לאנשים שונים יש הבנה שונה של צבעים, יכול להיות צבע מסוים הבדל, אבל בתוך הטווח הגיוני, אנא בחר בזהירות.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות