• חדש
SPTA כפול מנוע השטיפה במייבש, 2800W תותח אוויר המכונית מייבש מפוח - המכונית עוצמה המפרט לשטוף את המכונית מייבש פילטר אוויר לרכב מייבשי כביסה, מפוחים & להבים, בטוח יותר מאש?

SPTA כפול מנוע השטיפה במייבש, 2800W תותח אוויר המכונית מייבש מפוח - המכונית עוצמה המפרט לשטוף את המכונית מייבש פילטר אוויר לרכב מייבשי

דירוג:
ILS 298.50

זמינות
המוצר זמין

באופן קבוע לנקות ולייבש את המראה של המוצר כדי להשאיר את המחשב מסודר; 2. באופן קבוע לנקות ולייבש את הספוג על כניסת האוויר כדי לשמור את כניסת אוויר בלא הפרעה; 3.SPTA מייבש יכול לעשות הרבה עבודה!. באופן קבוע לנקות ולייבש את המראה של המוצר כדי להשאיר את המחשב מסודר; 2.רוח חזקה חשמל : טכנולוגיה חדשה מאומץ, כדי לצמצם את האפשרות של כישלון במהלך השימוש, עיצוב של צינור האוויר הוא מותאם כדי להגדיל את כוח הרוח במהלך השימוש, כך שאתה יכול להשתמש בו בנוחות.שאלות יכול לפנות אלינו, אנחנו נספק לך את הפתרון הטוב ביותר.את SPTA מייבש כמעט יכול להשלים את כל המשימות האלה!המבנה של המכונה עושה את זה מאוד חזק, אבל המכונה שלנו הוא קל מאוד, קל לנשיאה ואחסון.מים יכולים להיות בקלות מרוקנת מכל מראות אחוריות, הדלת התפרים, הגוף התפרים, תאורה, מנועים, וכו'.לגבי המוצר תחזוקה בעיות : 1.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות