• חדש
Galaxy רפש-48 חבילות קרן צבע רפש, מסיבה טובה לילדים בנות & בנים,הפגת צעצועים עבור מתנת יום ההולדת,לכיתה פרס,שקית ההפתעות.

Galaxy רפש-48 חבילות קרן צבע רפש, מסיבה טובה לילדים בנות & בנים,הפגת צעצועים עבור מתנת יום ההולדת,לכיתה פרס,שקית ההפתעות.

דירוג:
ILS 52.20

זמינות
המוצר זמין

☀גדול 48 PACK☀ילדים, צריך מאוד מופתע על ידי קופסה מלאה 48 חתיכות כוכבי השיש רפש, תן ילדים קסומה בחלל החיצון מרגיש!. ☀מדהים אומנויות & אמנות☀ הטוב ביותר עבור מתנות יום הולדת, חג המולד, מתנות לחג, לבית הספר או פרסים קרנבל, השתתפות בכיתה תגמולים, מקלחות תינוק או ליל כל הקדושים טריק או לטפל שקית מילוי, ריקוד, אביזרים, ביצים ביום ראשון של חג הפסחא, אירוע סידורי הפרחים. ☀סופר כיף לילדים☀ ילדים פשוט אוהבים את צמיגי!זה ממש מרתק אותם.שלו לא נוזלי ולא מוצק, זה יכול להשתנות בדרכים רבות, לשמור על הילדים ארחו במשך שעות. ☀רך & שאינם דביקים☀ לקפל, רול, טוויסט, לרסק את זה, מה בכלל אתה רוצה לעשות את זה, נהדר מתח וחרדה כמפחית, בלי זה דוחף את הידיים או הבגדים. (לא מאוד אלסטי). ☀להזמין את זה עם מלא ביטחון☀ אתה מוגן עם 100% שלנו, בלי שאלות, ערבות או החלפה או החזר כספי.מגיע עם 48 pack כוכבים רפש, זרועות הכוכבים זה רפש, זה מאוד מספק לשחק עם - לסחוט אותו, לסובב אותו, לרסק אותו או ליצור אמנות עם זה, סופר רך, גמיש, נפלא מתח וחרדה כמפחית.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות