• חדש
JANSON 4Pieces/סט בייבי כושר לשחק מסגרת עץ חרוזים תלוי תליון ילדים מתלה טבעת למשוך תלוי קישוט אביזרים צעצועים לתינוקות רעשן פעמוני רוח (צבע : חום)

JANSON 4Pieces/סט בייבי כושר לשחק מסגרת עץ חרוזים תלוי תליון ילדים מתלה טבעת למשוך תלוי קישוט אביזרים צעצועים לתינוקות רעשן פעמוני רוח

דירוג:
ILS 39.33

זמינות
המוצר זמין

- לגמרי בעבודת יד. - קשר הדוק. - 100% כיתה מזון, באיכות גבוהה מעץ&silicone Free מ BPA, PVC, עופרת, פתלטים, לטקס &cadmium Nolead, קדמיום ומתכות כבדות.כדי לנקות פשוט לרחוץ את היד עם מים וסבון ולתת אוויר יבש.לא להשרות טבעות עץ במים, לנגב נקי.שים לב : בקיעת שיניים פריטים מיועדים להיות בשימוש רק תחת השגחה של מבוגר.נא לא להשאיר את הילד ללא השגחה תחת שום נסיבות .בדוק ללבוש לפני כל שימוש. - לגמרי עבודת יד - קשר הדוק - 100% כיתה מזון, באיכות גבוהה מעץ&silicone Free מ BPA, PVC, עופרת, פתלטים, לטקס &cadmium Nolead, קדמיום וכבד metals To נקי פשוט לרחוץ את היד עם מים וסבון ולתת אוויר יבש.לא להשרות טבעות עץ במים, לנגב נקי.שים לב : בקיעת שיניים פריטים מיועדים להיות בשימוש רק תחת השגחה של מבוגר.נא לא להשאיר את הילד ללא השגחה תחת שום נסיבות .בדוק ללבוש לפני כל שימוש.אנו מציעים זרוק משלוח,סיטונאי וכו'.אין חשבוניות, קודי QR, מבצעים את שם המותג סמל משלוחים.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות