• חדש
TYT 1/4 x 50ft סינטטי כננת החבל, 8500lb כננת כבל שחור עם כיסוי מגן כננת סינטטי החבל עם נדן, 12 גדילי סינטטי קלוע כננת כבל עבור טרקטורונים UTV לכננת רכב שטח החבל (ירוק)

TYT 1/4 x 50ft סינטטי כננת החבל, 8500lb כננת כבל שחור עם כיסוי מגן כננת סינטטי החבל עם נדן, 12 גדילי סינטטי קלוע כננת כבל עבור טרקטורונים

דירוג:
ILS 68.98

זמינות
המוצר זמין

❆【TYT כננת חבל גודל】אורך הכבל על 15 מטר (50ft), סינטטי קוטר החבל על 6 מ "מ (1/4 אינץ'), כננת חבל שבירה עבור ממוצע 8500 ק " ג, חבל ניילון צבע ירוק. ❆【הכבדות ניילון כוח כבל】 סינתטי החבל הוא מורכב מ-12 רצועות קלועות אולטרה קשה ניילון, כבד עדיין אור, כולל מינימלי סטרץ, ניילון כננת החבל יכול לחשוף ממוצע של 8500 ק " ג כוח כבל, מאוד קל משקל, בטוח יותר, חזק יותר, קל לטפל, חתוך, עם חדות frays. ❆【שחור כיסוי מגן】 אורך 1.5 מ', מגיע עם כבד כיסוי מגן כדי להגן מפני מתבלה, על החימום, ולאחר החלקה.כל ניילון כננת החבל כולל גם משולבים העין בקצה אחד, מסוף סוף על אחרים (מסוף סוף ניתן להסיר אם לא צריך). ❆【חלודה, עמיד למים, התנגדות UV】1/4 ס "מ x 50 רגל סינטטי ווינץ' חוט אשר הוא חלודה, עמיד למים, UV, כימיקלים ומזג אוויר התנגדות שנעשו על ידי UHMWPE חומר.כולל מתכת עין משמר, נדן, חובה כבדה הצמד וו פקק הגומי. ❆【אוניברסלי מתאים】 כננת סינטטי החבל עבור רוב כננות על ג 'יפ, ג' יפ, משאיות, טרקטורונים, UTV, וכו', כולל Smittybilt, להזהיר, ARB, AC-DK, OPENROAD, TYT, כוח ההרמה, וכו'.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות