• חדש
Chanarily משודרג מכונת תפירה, נייד רב תכליתיים חשמלי מכונות תפירה למתחילים, מתכווננת 2-מהירות 2-חוט מכונת התפירה עם סיומת שולחן, מתאים ג 'ינס, עור וכו' - DIY (ירוק)

Chanarily משודרג מכונת תפירה, נייד רב תכליתיים חשמלי מכונות תפירה למתחילים, מתכווננת 2-מהירות 2-חוט מכונת התפירה עם סיומת שולחן, מתאים

דירוג:
ILS 50.98

זמינות
המוצר זמין

עם גדול הארכת השולחן : זה שדרוג חשמלי נייד מהיר, תיקון מכונת תפירה מצויד גדולה הארכת השולחן, מה שהופך את מכונת-תפירה חשמלית נוח יותר לעבוד על פרויקטים גדולים, וגם שומר על מיני מכונת יציב יותר במהלך התפירה.קומפקטי חומר וגודל פרטים : גודל מיני מכונת תפירה היא 11.81*6.69*11.8 אז גודל קטן הוא קל לנשיאה ואחסון.תפירה מכונות יכול גם להיות נתון כמתנות לחברים ובני משפחה.מושלם עבור DIY היומי תפירה.כפול מהירות t הפוכה ויש לו ישר תפר בלבד. 2. לפני השימוש, אנא קראו את ההוראות בקפידה ובצע אותם לפעול.חוץ מזה, יש לוודא כי החוטים על כל עמדה של גוף המטוס על פי ההוראה. 3. לפני שתתחיל, בבקשה להפוך את הסליל winder עליהן כמה פעמים, לאשר את החוטים בין אם הוא חלק או לא. 4. השתמש רק מתאם המתח המומלץ על ידי היצרן, כל שאר מתאם עלול לגרום פציעה או נזק למכונה. 5. מתג זה ונתק את הכבל כאשר אינו בשימוש. 6. לא לשנות מחטים או חוט מכונות בזמן היחידה היא על.לא לגעת במחטים לפני שאתם מכבים את החשמל.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות