• חדש
העולם נסיעות לחו ל מתאם תקע על ידי Ceptics - עוצמה 33.5 W עם משטרת & QC 3.0 Dual USB-C כוח - 3 יציאות USB מטען קיר מסוג i C G שקעים 110V 220V/C - האיחוד האירופי האירו לנו בריטניה (11-KU)

העולם נסיעות לחו ל מתאם תקע על ידי Ceptics - עוצמה 33.5 W עם משטרת & QC 3.0 Dual USB-C כוח - 3 יציאות USB מטען קיר מסוג i C G שקעים 110V

דירוג:
ILS 48.08

זמינות
המוצר זמין

[לא 1 נסיעות מתאם מותג הבטוחה ביותר desgined בארה " ב הופך את מתאמי הכי אמין ולא 1 מתאמי בשוק להשלים את כל אחת מתאם החבילה - להשתמש בכל מקום באירופה, ללא צורך לדאוג לגבי נכונות תקע מתאם סוג. [גובים 5 מכשירים בבת אחת] מצוידים 1 אוניברסלי קלט USB 3 (2 4a) & 2x USB-C (1 W/ power delivery & טעינה מהירה 3 0) - מושלם לנסיעות מושלמת עבור טעינה מהיר לשימוש עם טלפונים סלולריים iphone מקס טבליות i Pads מחשבים ניידים & מכשירים אחרים בכל מקום בעולם - כמה חריגים המפורטים להלן. [סוג i C G פלט] הקלד יכול לשמש עבור יפן ארה "ב קנדה מקסיקו סוג של נסיעות לחו" ל מתאם חשמל עבור סין אוסטרליה ניו-זילנד/סוג C האירופי מתאם המתחבר אירופה דרום אמריקה אסיה סוג ג ' האוניברסלי מתאם מתח עבור הממלכה המאוחדת אירלנד סינגפור הונג קונג. [בטיחות מוסמך] - בנוי עם 8a פיוז נוסף כלול Fcc CE Ro HS מוסמך מערכת בטיחות גל הגנת ילדים של הלם חשמלי הגנה לחבר מנעול בטחון מובנה תריסים כדי להגן על התקנים חיצוניים הלם קצר חשמלי בעת הטעינה. ***הערה חשובה מתאם זה לא מתח ממיר זה לא להמיר את מתח לוודא את הפריט שלך תומך ברחבי העולם 100-240 V לשימוש בחו " ל כגון אירופה זה לא יעבוד עם פריטים כגון 110 V מייבש שיער מסלסל שיער או מחליק מלא Ceptics תמיכה לפנות אלינו בכל שאלה.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות