• חדש
כשר הודו שווארמה, MRE בשר, ארוחות מוכנות לאכילה, ללא גלוטן (12 Pack) - הכנתי את המנה באופן מלא מבושל, מדף יציב מיקרוגל ערב – נסיעות, צבאי, קמפינג, חירום הישרדות מזון חלבון קי?

כשר הודו שווארמה, MRE בשר, ארוחות מוכנות לאכילה, ללא גלוטן (12 Pack) - הכנתי את המנה באופן מלא מבושל, מדף יציב מיקרוגל ערב – נסיעות,

דירוג:
ILS 134.99

זמינות
המוצר זמין

הודו שווארמה, מוגש עם אפונה (למיקרוגל, מדף יציב) – ללא גלוטן, חלב חינם, ביצה חינם, גלאט כשר (12 עוז, חבילה של 12).קל להכין : הכנו ארוחת ערב ארוחות, מלאה מבושל, קל ומהיר להכין ולשרת.פשוט לפתוח ופופ. למיקרוגל ל-2 דקות, או המקום כמו מים רותחים, לחמם במשך 7 - 10 דקות.נסיעות יותר טוב : טוב ללכת ארוחה טובה יותר את חוויית הנסיעה.ארוחה פתרונות עבור : נסיעות, טיולים, תרמילאים, קמפינג, ציד, דיג, שיט, צבאי, קולאז ' תלמידים, כליאה, או לטווח ארוך וההיערכות לשעת חרום אספקת ערכת הישרדות אחסון מזון ההכנות.מדף יציב : לא צריך קירור, חיי מדף ארוכים, עשוי להיות מאוחסן יבשה, בקירור או קפוא האזור.ארוז וחתום בתוך למיקרוגל מגש. (אנו מבטיחים את האיכות של כל ארוחה למשך 3 שנים מתאריך הייצור. כל עוד הם לא יינזקו בכל דרך שהיא).המרכיבים הטובים ביותר שלנו : המנות מוכנות עם המרכיבים הטובים ביותר - לאחר מכן עיקור לשמר רעננות, טעם ומרקם.ללא חומרים משמרים, ללא חומר משמר הוסיף.תוצרת ארה " ב.גלאט כשר : מאושר על ידי האיחוד האורתודוקסי (OU), הרב Getzel ברקוביץ של Kiryas Joel, תחת Supervison של SBD (ספרדי בטוח דין של אמריקה) Bishul L'esfaradim.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות