• חדש
נתב מתלה סוגר W/אחסון מדף, טלוויזיה-גבי שולחן העבודה תיבת אחסון, מדף צף, רצועת כוח הוא מתחבא, רב-שכבתית משולבת תיבת אחסון (צבע : כחול, גודל : 30x49cm)

נתב מתלה סוגר W/אחסון מדף, טלוויזיה-גבי שולחן העבודה תיבת אחסון, מדף צף, רצועת כוח הוא מתחבא, רב-שכבתית משולבת תיבת אחסון (צבע : כחול,

דירוג:
ILS 317.44

זמינות
המוצר זמין

✅【חיסכון בחלל & מעשית】מוצר זה הוא עשוי באיכות גבוהה עץ, כספת, ידידותי לסביבה וחסר טעם.הצבע אינו לקלף, המסורתי tenoning תהליך ללבוש עמיד ועמיד.לא קל לגרד, קל משקל. ✅【תכליתי】מקרן מדף מתאים נתב הטלוויזיה box set-לכל היותר, כולל ממיר כבלים, מודם, נתב Wifi, smart TV box, הזרמת מדיה, וציוד אחרים הטלוויזיה אביזרים. ✅【היקף יישום】זה הנתב תיבת אחסון מתאים עבור הנתב הטלוויזיה box set-לכל היותר, כולל ממיר כבלים, מודם, נתב Wifi, נייד לעמוד, smart TV box, הזרמת מדיה אי. ✅【לארגן אחסון】מה לעשות אם הבית שלך יש כוח רצועות, הנתב והמודם חיווט הם לא מאורגנים?זה תיבת אחסון יכול לעזור לך לפתור את הבעיה,לאסוף אותם לתת את הבית או המשרד שלך נראה מסודר ויפה.זה מגן על חוטי & רצועת כוח מילדים, חיות מחמד, אבק. ✅【התקנה פשוטה】אתה יכול לבחור כדי לתלות את זה על הקיר עם מתלה או לתקן את זה על הקיר עם מסמר.זה קל להגדיר את זה מרחף מדף עם אי-לאתר מסמרים.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות