• חדש
חגיגי מקסיקני שקית קונפטי - 1.2 ק ג/544gr. נפח התיק המושלם עבור מסיבות יום הולדת, פיניאטה מילוי, פסחא ביצים (cascarones), חתונה לזרוק, פיאסטה עיצוב המסיבה, סינקו דה מאיו ועוד הרב?

חגיגי מקסיקני שקית קונפטי - 1.2 ק ג/544gr. נפח התיק המושלם עבור מסיבות יום הולדת, פיניאטה מילוי, פסחא ביצים (cascarones), חתונה לזרוק,

דירוג:
ILS 19.48

זמינות
המוצר זמין

????צבעי פסטל - שלנו צבעוני מקסיקני קונפטי הוא מושלם עבור חג הפסחא מסיבות יום הולדת, חתונות לזרוק, פיניאטה חומרי מילוי, עידוד או כל אירוע מיוחד. ????נפח התיק - עוד מוצר שווה יותר כיף, כל אחד קונפטי התיק מכיל 1.2 ק " ג/544gr.זהו הערך הטוב ביותר בשוק!. ????קישוטים - פיזור זה מסיבה שולחנות מראה חגיגי שלך סינקו דה מאיו מסיבה או לשים קונפטי את ביצי פסחא (cascarones) האורחים שלך יהיה הרבה כיף לזרוק קונפטי בסביבה ולוקח תמונות. ????מתכלה שלנו - ידידותי לסביבה קונפטי עשויה מחומר ממוחזר צבע רקמת נייר חתוך לקוביות קטנות הנקודות.זה יכול להיות שימוש בבית ובחוץ חגיגות וקל מאוד לניקוי. ????אנו מבטיחים - ב My Party קונפטי, אנחנו עובדים מאוד קשה כדי לספק את הטוב ביותר מקסיקני קונפטי לאירועים שלך במחיר מצוין, אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה עם הרכישה שלך, שלח לנו הודעה ואנו לפתור את הבעיה שלך!.מקסיקני צבעוני נייר קונפטי, מושלם לחג הפסחא, פיאסטה נושא את מסיבת החתונה לזרוק.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות