• חדש
בנטו בוקס יפנית צהריים תיבת קיט (11 יח') 3-In-1 תא, דליפת הוכחה בנטו קופסא ארוחת צהריים ארוחה הכנה מכולות עם כלי מטבח, קופסאות בנטו למבוגרים/ילדים (ירוק)

בנטו בוקס יפנית צהריים תיבת קיט (11 יח') 3-In-1 תא, דליפת הוכחה בנטו קופסא ארוחת צהריים ארוחה הכנה מכולות עם כלי מטבח, קופסאות בנטו למבוגרים/ילדים

דירוג:
ILS 23.98

זמינות
המוצר זמין

????【3-In-1 תא צהריים תיבת】 בנטו תיבת משתמש חדשני BPA-חינם באיכות מזון חיטה, סיבים מרוכבים חומר, קופסת בנטו בצורת מחזיק את כל ארוחות קלות וחטיפים ללא סיכון בריאותי.3-In-1 עיצוב התא בצורה יעילה יכול למנוע מזון מן ערבוב יחד, הפרדת ירקות, פירות, חטיפים כדי לשמור על הטעם המקורי של המזון. ????【קל להשתמש】3-שכבתית אוכל תאי, מיקרוגל, מדיח כלים בטוחים עם חינם סיליקון צלחת ספוג.. בנטו בוקס חזק פונקציות אלך איתך על כל ההרפתקאות שלך.את ארוחת הצהריים שלה הוא מושלם עבור ארוחות צהריים ארוזות!. ????【צהריים שקית מרק גביע כלול】אנחנו שמים את הצרכים של הלקוחות שלנו הראשון.את ארוחת הצהריים שלנו תיבת הערכה כוללת את כל מה שאתה צריך, שלוש קומות צהריים תיבת, מרק, כוס, שקית אוכל, מזלג וכפית, ואפילו עוגת כוסות להכנת בנטו!מקבלים את קופסת ארוחת הצהריים קיט, אתה תאהב את זה!הפרטים מראים את הכל!. ????【איכות פרמיה】עם המקצועיות שלנו קופסא ארוחת צהריים קיט, לשמור את ניזונים מעוניין לאורך כל היום!בעל מבנה מוצק PBT חיטה, סיבים, זה חזק, עמיד, שנועדה להימשך כל החיים.בין אם במשרד או בחדר הכושר או חזרה לבית הספר, זה בנטו בוקס גורם הסובבים אתכם ירוקים מקנאה!. ????【מה שאתה מקבל】הבריא חיטה, סיבים צהריים תיבת קיט-1*קופסת בנטו, 1*שקית אוכל, 1*מרק, כוס, 2*כפיות, 1*המזלג, 4*עוגת כוסות, 1*סיליקון צלחת ספוג.שירות אמין, אנחנו כל כך בטוחים שאתה אוהב את קופסת ארוחת הצהריים קיט, אנחנו הולכים אחורה כל הזמנה עם שלנו ללא תנאי החזר כספי!. 1 x קופסת בנטו. 1 x שקית אוכל. 1 x כוס מרק. 1 x מברשת ניקוי. 1 x המזלג. 2 x כפית. 4 x סיליקון ספינות Cupcake.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות