• חדש
Meeyeet אנטי שריטה הידרופובי פולנית ננו ציפוי הסוכן עם סמרטוט ספוג, אנטי שריטה במכונית ננו קרמי ציפוי הסוכן, ערפל-בחינם עמוק ברק סליק משטח לטווח ארוך הגנה (3PCS)

Meeyeet אנטי שריטה הידרופובי פולנית ננו ציפוי הסוכן עם סמרטוט ספוג, אנטי שריטה במכונית ננו קרמי ציפוי הסוכן, ערפל-בחינם עמוק ברק סליק

דירוג:
ILS 54.00

זמינות
המוצר זמין

[לטווח ארוך ציפוי מגן כל השטח] נוסחה זו הוא בטוח כדי להחיל על כל השטח מבלי לדאוג משקע לבן או פסים!עלים מהמם, מבריק בגימור מבריק לקבלת תוצאות מדהימות בלי שעווה הנסיעה שלך. [ציפוי ננו טכנולוגיה] לאחר צבוע עם זה קרמיקה ציפוי קיט, שכבת הגנה תהיה מכוסה על הרכב הגוף, מגן על הרכב מפני ערפל מלח קורוזיה, ציפור יורדת, אור UV, שריטות, ריסקו אבנים, שבבי ברזל, וכו'.שמירה על המכונית שלך נקי יותר. [הידרופובי & High Gloss] המוצר שלנו מספק שלך אוטומטית לפני ציפוי הידרופובי על פני השטח, דרך אגב, מקבלת שעווה השפעה, נותן ניקוי, זוהר המכונית בחזרה אליך.מספק מעולה עומק של ברק בעת לחימה קורוזיה או נזק מפני טמפרטורה גבוהה, חשיפה חיצונית, אבק, גשם חומצי, וכו'. [אנטי שריטה] עם הסופר קרמיקה הרכב ציפוי הידרופובי זכוכית המעיל במכונית, השכבה מצופה על פני השטח יכול לשמש עבור צבע המכונית הגנה. [ערפל חינם] זה משאיר נקי שכבה ברורה של אנטי ערפל הגנה על העדשה שלך.השתמש ערפל-חינם מדי יום את התוצאות הטובות ביותר. 1. לטווח ארוך ציפוי מגן : ביצועים גבוהים ציפוי כדי להגן על המכונית שלך מפני סריטות, ציפור נופלת, שבבי אבן, ברזל, אבק וקרינת UV אור דועך. 2. המראה המושלם : עלים מהמם, מבריק בגימור מבריק לקבלת תוצאות מדהימות בלי שעווה הנסיעה שלך. 3. ננו ציפוי טכנולוגיה : קל-שחרור, טפלון ציפוי בטכנולוגיה כדי להפחית באופן משמעותי בלאי, לכלוך ופסולת לבנות-אפ, שמירה על המכונית שלך נקי יותר. 4. Pyrophoric עמיד למים : מספק עליון עומק של ברק בעת לחימה קורוזיה או נזק מפני טמפרטורה גבוהה, חשיפה חיצונית, אבק, גשם חומצי, וכו'. 5. ערפל בחינם : זה משאיר נקי שכבה ברורה של אנטי ערפל הגנה על העדשה שלך.השתמש ערפל-חינם מדי יום את התוצאות הטובות ביותר.צעדים לשימוש : לעטוף את הבד על הספוג.יוצקים את הנוזל על גבי הבד.להחיל את הנוזל אל המכונית.לחכות 1-3 דקות את הנוזל יבש.להשתמש במגבת כדי לנקות את הנוזל.

למאפיינים

Product name:
polish nano coating agent
Size:
100ml
Package Included:
1 /3 x Polish nano coating agent :
1/3 x Car wash sponge :
1/3 xCar wash cloth :
Notes:
1. manual measuring, please allow 1 ~ 3mm error, thank you. :
2. due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. we guarantee the style is the same as shown in the picture. :

מוצרים בקטגוריה

התראות