• חדש
5 צבע מט נוזלי שפתון כמוסה מט ליפסטיק קטיפתי שפתון נוזלי, עמיד, עמיד למים, שאינם מקל גביע, לא דוהה עירום ליפ גלוס היופי איפור השפתיים (5PC-Multicolors)

5 צבע מט נוזלי שפתון כמוסה מט ליפסטיק קטיפתי שפתון נוזלי, עמיד, עמיד למים, שאינם מקל גביע, לא דוהה עירום ליפ גלוס היופי איפור השפתיים

דירוג:
ILS 17.98

זמינות
המוצר זמין

【Mini חמוד כמוסה Lipgloss】מיוחד, כל כך חמוד עיצוב, בדיוק כמו ממתק מתוק, מאפשר לך נחמד מרגיש. 【Mosturizing מט שפתיים צבע】מט לא שווה יבש.הרך שלנו מט ליפ גלוס מציע צבע עם שופעת, לחות מרגיש.בנוסף, דו הרגל המוליך מרגיש קטיפה נגד השפתיים. 【חלקה & קל】מרקם קל עם שוקולד מריחה, זה קל להשתמש מחליק על חלק על השפתיים. 【לא מקל גביע&לא דוהה】את מט נוזלי שפתון זה לא מקל גביע, לא דוהה, מט מט יבש רק בקלילות הארנק אחד של השפתיים, אחרת זה יתקע, צבועות בשפתון לסיים יבש בגלל ערפל משטח קטיפה השפעה. 【טבעי & פיגמנט בקלות】 עשוי עם מרכיבים טבעיים, עבור כל סוגי העור, כולל עור רגיש.עם איכות מעולה מט שפתונים, הם מאוד בפיגמנטים ועמיד לאורך זמן השפעה.על זה project Cute מיני כמוסה שפתון, במיוחד עיצוב חמוד, מתוק כמו סוכריה, אשר גורם לך להרגיש טוב.מט נוזלי שפתון בעל חוזק גבוה פיגמנט מיידי מודגש טיפש השפתיים.ארוך מאוד השפתון מכיל מרכיבי לחות, שהוא נוח, לח, חלק, לא לייבש את השפתיים.5 צבע קטיפה שפתון נוזלי להגדיר גודל מלא-גלוס הצבע הפופולרי ביותר.מקסים מט, עמיד עמיד למים, שאינם מקל גביע, ללא דהייה.זה עמיד למים, בלתי חדיר, לא מקל, לא קל לדעוך, לא מקל על גביע, לא דוהה, מט, מט, יבש.רק בעדינות מכווצים את השפתיים, אחרת זה יהיה מקל.החלת שפתון יבש כי זה מעורפל קטיפה השפעה.המוצרים כוללים : 1 X Mini capsule השפה זיגוג.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות