• חדש
ENERLITES כובע בורג כיסוי הרצפה קופסא, ערכת 5 x 5 2-החבורה, 20A לחבל עמיד בפני מזג אוויר קיבול לשקע, אבן הראשה יציאות, אטום למים אטם, קורוזיה עמידים חומרה, UL, 975510-סי-די, פליז, פלי?

ENERLITES כובע בורג כיסוי הרצפה קופסא, ערכת 5 x 5 2-החבורה, 20A לחבל עמיד בפני מזג אוויר קיבול לשקע, אבן הראשה יציאות, אטום למים אטם,

דירוג:
ILS 97.48

זמינות
המוצר זמין

ערכה זו היא עבור התקנה על העלה קומות מסחרי או מגורים במקומות.להתקין בעץ, אריחים, שטיח, פרקט או גרניט / משטחי שיש.לא לשימוש בבטון.ממשק גודל - 3 מודולים.בורג מכסה להגן שקעים מפני לכלוך הצטברות ומונע חבלה על ידי ילדים ובעלי חיים.התאספו מידות : 5. 0" אורך x 5. 0" גובה x 3. 66" רוחב מגיעה עם הוראות.UL, פוגש 2017 NEC סעיף 406. 12 לחבל עמיד שקעים.לחבל עמיד כלי קיבול לחסום את הגישה, אלא אם כן יש 2 שיניים התקע מוכנס.מים חזק / עמיד בפני קורוזיה חומרה מבטיחה חיים ארוכים וביצועים אמינים.IP22 עיצוב עמיד למים על דגמים נבחרים.חדרי מגורים.חדרי שינה.מטבחים.משטחי.לוח חדרים.למשרד.Cubicals.חדרי ההמתנה.רופאים המשרד.המשרד שיניים.בלובי המלון.ENERLITES קומה תיבות הן דרך קלה ומהירה לא רק כדי לשפר את הפונקציונליות של הבית שלך, אבל גם להגדיל את הערך של זה.אלה רצפה קופסאות להיכנס מסוגנן נירוסטה, ניקל מצופה נחושת, פליז, או לסיים זהב שהופך את התאמה מושלמת לכל חדר ריצוף או משטח.ENERLITES קומה תיבות הם הדרך הקלה ביותר כדי להוסיף נגיעה מודרנית לחדר שלך.קופסת חשמל עשוי טרום פלדה מגולוונת את פני השטח של היחידה טופל על ידי ליטוש, passivization, ציור כדי לשמור את המוצר מחפשת חדשים.האטמים נכללים אטום למים ועמיד בפני קורוזיה אשר מבטיח שהוא לא רק נראה חדש במשך זמן רב, אבל יש זמן חיי המוצר, וביצועים אמינים.קומה קופסאות נהדרות עבור שניהם מקורה, חיצונית לנו.מיועד אריח, קשה-עץ, שטיח ריצוף יישומים, וגם עובד טוב על השיש, גרניט צמרות הדלפק.זהו מוצר מצוין עבור חדר השינה שלך, סלון, מטבח, חדר אמבטיה, דלפק בית קפה, לובי של מלון, ועוד הרבה יותר!.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות