• חדש
מסטרסון Sta-רטוב צבעים עם מכסה אטום שומר צבע רטוב לימים, עם חבילה של 30 אקרילי נייר 8 1/2 ב. x 7, לארוז של 3 שימושי צבעים ספוגים + בונוס מתנה בוטיק אמן מלא את הסינר.

מסטרסון Sta-רטוב צבעים עם מכסה אטום שומר צבע רטוב לימים, עם חבילה של 30 אקרילי נייר 8 1/2 ב. x 7, לארוז של 3 שימושי צבעים ספוגים + בונוס

דירוג:
ILS 55.42

זמינות
המוצר זמין

4 חתיכה קיט - את מסטרסון 4 חתיכה הצרור ערכת יש כל מה שאתה צריך כדי ליצור יצירות מופת.כולל Sta-רטוב צבעים, 30 אקריליק מסמכים, 3 ספוגים, בונוס מלא אמן הסינר.STA-רטוב שימושי הצבעים - את Sta-רטוב שימושי הצבעים היא מערכת ייחודית עבור צבע על בסיס מים.ייחודי ספוג וצבעים נייר לשלב לשמור את הצבע לח במשך שבועות.אמצעים 8.5 x 7 x 1 ס " מ.חבילה של 30 אקריליק ניירות 8.5 ב.x 7 ב. - עם 30 מילוי גיליונות הצבע שלך הוא בטוח כדי להישאר רטוב ורענן במשך שבועות.להשתמש עם Sta-רטוב שימושי צבעים לשמור אקריליק ומים מסיסים צבעים לחים. 3 שימושי צבעים ספוגים 8.5 ב.x 7 ב. - 3 מילוי ספוגים הוא בטוח לספק מקור מתמיד של לחות כדי לשמור צבעים.זה מיוחד הספוג שומר על לחות אווירה בשילוב עם מסטרסון של אקריליק הצבעים הסרט.מלא אמן סינר - מתנת בוטיק בדים לא ארוגים מלא של האמן הסינר הוא נהדר עבור שמירה להלביש נקי, צבע חינם בזמן ציור עם צבעי אקריליק.את לא צריכה לדאוג ללכלך שלך להלביש.מסטרסון STA-רטוב שימושי PALETTEThe מסטרסון Sta-רטוב שימושי צבעים חוסך לך צבע, כסף וזמן על ידי שמירה על freshnessof אקריליק ועוד waterbased צבעים.זה שומר על רעננות שניהם לאורך כל ציור שביניהם הפסקות.הצבע יישאר לח ורענן על פתח לוח שעות על גבי שעות.ברגע lidis סגור הצבע יהיה לשמור המקורי רעננות במשך שבועות.איך זה עובד?את שימושי צבעים כולל פטנט ספוג להכניס ומיוחד חדיר צבעים נייר.Togetherthey לספק צבעי אקריליק עם מקור קבוע של לחות.פשוט להרטיב את הספוג ולהניח itinside את המגש, ואז למקם את הצבעים על הנייר העליון.השילוב של ספוג וצבעים הסרט יוצר אוירה לחה בדיוק בשביל אקרילי על בסיס מים וצבעים.מה כלול? 5 גיליונות של Sta-רטוב אקריליק הצבעים paper Cellulose Sponge Palette מגש Lid Instructions PLUSAdditional חבילה של 30 אקריליק הצבעים paper3 שימושי צבעים Sponges Gift בוטיק מלא אמן הסינר .

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות