• חדש
מופעל על סוללה אורות MFOX תחת תאורה Cabinet, פאק אורות עם 2 שלט רחוק 6 Pack והוביל שינוי צבע אלחוטית אור תקרת עם טיימר, ניתן לעמעום הארון אורות, אורות Led עבור חדר השינה.

מופעל על סוללה אורות MFOX תחת תאורה Cabinet, פאק אורות עם 2 שלט רחוק 6 Pack והוביל שינוי צבע אלחוטית אור תקרת עם טיימר, ניתן לעמעום הארון

דירוג:
ILS 26.98

זמינות
המוצר זמין

6 x LED פאק Light2 x מרחוק Control6 x 3 M דבק Pad1 x מדריך למשתמש. 60 שעות זמן ריצה-אחד של הסוללה שלנו מופעל על אורות האחרונה עד 3 פעמים יותר מאשר אחרים פאק אורות על 3 סוללות AAA (לא כלול).דימר-אתה יכול לשמור נגיעה מרכז של אור עם האצבע שלך, לחכות התאמת בהירות, לבחור את הבהירות, או להשתמש עמעום הכפתור של השלט הרחוק. 2 x שלט רחוק.njoy מעניין שינוי צבע פונקציה : אתה יכול להגדיר את אור אדום, ירוק, כחול או לבן חם, 16 סוגים שונים של שינויי צבע, הבהוב, שיפוע.את הסתגלו השלט יכול לשלוט 12 סוללה האורות 10 מטרים.לא לערבב סוללות ישנות וגם חדשות סוללות.לספק שפע של אור עבור מטבח, חדר כביסה, חדר אמבטיה, חדר שינה, תכשיטים מדף, וכו'. 6 x 3 M רפידת ההדבקה.תחת הקבינט תאורת led, לא חוטים צריך, ללא קידוח חורים על הקיר, קל לנשיאה, קל משקל, קל להתקנה, ושמירה בחלל.זה לוקח רק כמה שניות כדי להתקין את ארון אור במקום שבו האור הוא זקוק.לא לערבב אלקליין, סטנדרטי (פחמן אבץ) או נטענות (ניקל קדמיום) סוללות. 1 x מדריך למשתמש.ה-LED לא צריך להיות מוחלף.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות