• חדש
SENSKY תנועה מופעל רצועת אורות נטענת חיישן תנועה רצועת LED ניתן לעמעום אור רצועת תאורה מלתחה, האקדח בטוח, ארונות, מזווה, הארון (2M, מגניב לבן)

SENSKY תנועה מופעל רצועת אורות נטענת חיישן תנועה רצועת LED ניתן לעמעום אור רצועת תאורה מלתחה, האקדח בטוח, ארונות, מזווה, הארון (2M, מגניב

דירוג:
ILS 23.98

זמינות
המוצר זמין

【תנועה מופעל שדרוג פרימיום רצועת אור】 : חיישן תנועה, הופך האור או לכבות על ידי אינדוקציה גוף אדם, כיבוי אוטומטי לאחר 30 שניות של חוסר פעילות.אור led הרצועה עשוי באיכות גבוהה SMD LED.זה בהיר יותר סוללה-חיסכון והוא מספק flashfree לבן חם אור , אשר תמיד גורם לך להרגיש נוח יותר באזורים כהים. 【נטענת LED רצועת אור】 : עם יציאת מיקרו USB, זה הוביל אור ארון יכול להיות מופעל על ידי כבל USB ישירות,אתה יכול להשתמש כוח הבנק, כמו אספקת חשמל. 【 3 צעדים דימר】 : אתה יכול ללחוץ על הכפתור כדי לכוונן את הבהירות כדי 30%,50%,100% . 【 3 עובד מצבי התקנה קלה 】 : אתה יכול ללחוץ על כפתור כדי להתאים את מצב עבודה "על", "חופש", "AUTO חיישן מצב".אנו מציעים מגובה דבק, אתה יכול להתקין את החיישן על ארון הבגדים בשניות, ואנחנו מציעים את השני קלטת, כך שאתה יכול לשנות את מקום ההתקנה, כאשר אתה צריך. 【המוכר אחריות ושירות לקוחות】 : אתה יכול ליהנות ללא דאגות קניות עם SENSKY על ידי 12 חודשים אחריות לשביעות רצון, אם אתה לא מרוצה, רק הודעה אותנו ואנחנו נעשה את הדברים נכון.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות