• חדש
Topus שסתום הצמיג גזע כלי מסיר &Installer, 8 יח 'TR412 Snap-in שסתום גבעולים עם שסתום גזע ליבות, 1 סט אחד בראש שסתום הצמיג הליבה מסיר מתקין כלי, 1 יח' 4-דרך שסתום הליבה כלי (19 נ. ב.)

Topus שסתום הצמיג גזע כלי מסיר &Installer, 8 יח 'TR412 Snap-in שסתום גבעולים עם שסתום גזע ליבות, 1 סט אחד בראש שסתום הצמיג הליבה מסיר

דירוג:
ILS 16.48

זמינות
המוצר זמין

★ כל מה שאתה צריך כדי להחליף ללא פנימית שסתום נובע - כלי סטים קל לנשיאה ולשימוש.מהר להסיר או להתקין את שסתום הצמיג. ★ התקנה : משוך החוצה את הישן שסתום נובע ולהתקין מחדש את שסתום חדש נובעת, אין צורך לדאוג מגרד גלגלים או להרוס שסתום נובע. ★ מתאים לתיקון של צמיגים ללא פנימית על מכוניות נוסעות, אופנועים, טרקטורונים, רכבי שטח ומשאיות. ★ ידית פלסטיק עמיד וחזק במוט פלדה עם עמיד בפני קורוזיה ציפוי האלה שסתום ליבות הוא נחושת מצופה ניקל שסתום ליבות .ניקל ציפוי משפר את עמידות בפני קורוזיה של השסתום ליבת השסתום, במיוחד כאשר התקנת השסתום הליבה לתוך אלומיניום גזע שסתום.יותר עמיד, בטוח ואמין. ★ חבילה : 1 יח 'שסתום גזע פולר מתקין כלי; 8 יח' TR412 שסתום גבעולים עם 8 יח 'שסתום גזע ליבות; 1 יח' ראש יחיד שסתום הליבה כלי,1 יח ' 4 דרך שסתום כלי.ערכה מלאה על הסרת ישן משומש או פגום שסתום התקנת שסתומים חדשים ללא סימון או נזק הגלגלים שלך.תכונות : מספק התקנה מהירה וקלה להסרה של שסתום נובע המרבי 11.4" זמן מינוף גורם זה כלי אידיאלי עבור הסרת עקשן שסתום נובע הציר הראש מספק מצוין מינוף נגד החישוק של הגלגל ומיישר קל השחלה על גזע שסתום גומי על-עובש מגן יקר מזויפים גלגלים, מותאם אישית השארית מן האפשר או סימני נזק אחד בראש שסתום הליבה כלי , ncredibly שימושי שסתום הליבה כלי להסרת מפרט טכני : תעשיית שסתום מספר : TR412 חור בקוטר בתוך גלגל : 0.45 ס " מ מקס האינפלציה לחץ (PSI) : 65 PSI פרופיל נמוך גובה הוא מושלם עבור הדוק fitments ויישומים הדורשים המרבי סיווג כגון טרקטורונים, UTVs ו offroading 4 על 4 חבילה כוללת : 1 יח 'שסתום גזע פולר/מתקין/כלי להסרת 8 יח' גומי שחור שסתום גבעולים עם 8 יח 'שסתום גזע ליבות 1 יח' ראש יחיד שסתום הליבה כלי 1 יח ' 4 דרך שסתום כלי.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות