• חדש
אוראלי מארט משודרג כדורגל השפה שומר פיו 2.0 (ארה ב דגל & ניבי ערפדים & 5 צבעים) מיידי Fit & לא רותחים הנדרש. עובד עם גשר בשיניים. כדורגל הפלטה (נתיק רצועת כלול)

אוראלי מארט משודרג כדורגל השפה שומר פיו 2.0 (ארה ב דגל & ניבי ערפדים & 5 צבעים) מיידי Fit & לא רותחים הנדרש. עובד עם גשר בשיניים. כדורגל

דירוג:
ILS 22.48

זמינות
המוצר זמין

✅ עיצוב מעולה - שחקני כדורגל! "ביקשת, הקשבנו!" אנחנו סוף סוף לבוא עם המוצץ כדורגל הפה המשמר בשבילך.יש דגל ארה " ב, ניבי ערפדים, ו-2 הפופולרי ביותר צבעים עכשיו ועוד יהיה בדרך כאשר אנו ממשיכים לגדול.נוח ללבוש, להתאים בקלות בפה. ✅ לא רותחים נדרש מיידית - מתאים ללא עבודה נוספת.זה מגיע עם רצועה להסרה כללה אז את יכולה ללבוש את זה. חגור או סטרפלס, מה שאתה מעדיף. ✅ עובד עם גשר בשיניים – להגן על אורתודונטי ההשקעה.BPA חינם!לטקס חינם!ללא תשלום פתלטים!השפה הזו שומר פיו נותן לך הגנה מקסימלית בעת משחק כדורגל. ✅ הבטחה שלנו - אנחנו עצמנו, ואנחנו רוצים שתהיה 100% מרוצה.כן!שירות לקוחות על כל שביכולתה על הטוב ביותר.הבטחה שלנו אליכם היא אם יש לך משוב או הצעות, לאחר הרכישה, אנא אל תהססו ליידע אותנו ואנחנו כאן כדי לעזור!.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות