• חדש
labebe לדחוף ווקר עגלת צעצועים ,למשוך את העגלה על הילד,אפור חיות צעצוע דחיפה עבור הפעוט, לשבת, לעמוד למידה ווקר, 2-in-1 פעילות לדחוף ווקר עבור התינוק/הילד, משחק מעץ עגלה 4 גל?

labebe לדחוף ווקר עגלת צעצועים ,למשוך את העגלה על הילד,אפור חיות צעצוע דחיפה עבור הפעוט, לשבת, לעמוד למידה ווקר, 2-in-1 פעילות לדחוף

דירוג:
ILS 94.48

זמינות
המוצר זמין

????גורם נשמע כאשר עבר : בעלי חיים קטנים צעצועים של הילד הזה לדחוף את העגלה הופך עדין הנדנדה כאשר הוא נדחף.עליז זה צעצוע מעודד מגעיל, כישורי מוטוריקה עדינה תוך פיתוח תיאום עין-יד. ????עוד פונקציה : בנוסף תפקידו של העברת תרגילים, זה עגלה השדרוג מוסיף פעילות פאזל פונקציות : 1, דיגיטלי קוגניציה, הליכה במבוך, מפנה את אבני הבניין מתחת למוט, אימון היכולת הקוגניטיבית, אימון גמישות הוא מועיל להתפתחות של הילדים המוח של מודיעין. ????המתנה למשך 12 חודשים ומעלה : הצעצוע הזה הוא מתנה נהדרת לילדים 12 חודשים.בעלי חיים חמודים דפוסים, החלקה, גלגלים עם קבוע, כרית שונים, שילובי צבעים, מתנה נפלאה עבור התינוק!. ????לעזור לאמן את שרירי הליבה ???? התינוק - push&pull צעצוע מחזק את שרירי הליבה ואת הידיים בזמן התנועה, התינוק הזה ווקר צעצוע הוא גם עוזר לשיפור שיווי המשקל ולעזור לתינוק לסבול את עצמם.לדחוף את ווקר בסביבה גם מחזק את היד ואת שרירי הרגליים. ????חסון הבנייה והאומנות שלנו פוקס לדחוף צעצוע הוא עשה עם חומרים באיכות גבוהה. שנאסף כדי דיוק ייצור סטנדרטים.זה שומר את זה בטוח עבור ילדים 12 חודשים ומעלה כדי להשתמש.אנחנו מעצבים כל צעצוע באיכות הגבוהה ביותר, כדי לטפח את הראש ואת הלב.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות