• חדש
קיר לניקוי חלונות, מגב עם מגב,משולש ניקוי עמוק מגב עם ידית ארוכה,המסתובב 360 מעלות מתכווננת משולבת חלון בקומה שואב מגב,מיקרופייבר מטליות המורחבת מוט (א)

קיר לניקוי חלונות, מגב עם מגב,משולש ניקוי עמוק מגב עם ידית ארוכה,המסתובב 360 מעלות מתכווננת משולבת חלון בקומה שואב מגב,מיקרופייבר מטליות

דירוג:
ILS 34.48

זמינות
המוצר זמין

【רב תכליתי משולש מגב】 ניקוי מגב יכול לשמש כדי לנקות זכוכית, אדמה, קיר, חלל, פינה, רכב, קל לניקוי, עמיד!הוא מגיע עם 2 סוגי מטליות, גירוד חשפנות, הבגדים הם סיבי בד שניל בד בהתאמה, גירוד הרצועה ניתן להסיר ורחץ כרצונו. 【פעולה פשוטה】מוט ארוך הוא מושלם למקומות גבוהים.Extended עמוד מעוצב ביד אחת פעולה.זה קל וללא מאמץ, שהוא מושלם עבור קשישים וילדים. 【מסתובב עיצוב】360°סיבוב לניקוי ללא מוצא, מצצה הכתמים, סופג , ותיקונים יבש ורטוב כתמי בבת אחת. 【ניקוי עמוק】בחינם חיבור, חיבור צינורות פלדה עד 100 ס " מ/39.37 ב(על), לא מפחד לא להיות מחה על מקומות גבוהים, כפול ניקוי, שפשוף וניקוי אחד, חיסכון דאגה ומאמץ. 【2 סוגים של מטליות】מתאים לסצנות שונות.אלמוג פלנל בד (עוצמה טיהור)שניל בד (נקי בלי לעזוב ).תיאורים : ניקוי הרצפה סמרטוט שלנו מגב לנקות את המטבח, עץ, שיש, אריחים, פרקטים או קרמיקה רצפות, מהיר, קל ובטוח.רב-סצנה יישומים : ניקוי עמוק כלי, גבוה לעמדה לנגב, משולש עיצוב, nanofiber בד, 360° לא מבוי סתום, 1 שנייה בד משתנים, פונקציות מרובות, תלוי storage2 סוגים של בגדים : מתאים לסצנות שונות.אלמוג פלנל בד (עוצמה טיהור) שניל בד (נקי בלי לעזוב )ניקוי עמוק : חינם חיבור, חיבור צינורות פלדה עד 100 ס " מ/39.37 ב(על), לא מפחד לא להיות מחה על מקומות גבוהים, כפול ניקוי, שפשוף וניקוי אחד, חיסכון דאגה ומאמץ.סיבוב עיצוב : 360°סיבוב לניקוי ללא מוצא, מצצה הכתמים, סופג , ותיקונים יבש ורטוב כתמי בבת אחת.חבילה כללה : 1 xmop.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה

התראות